Skoda Fabia

Skoda Fabia’nın ailesine yeni üye katıldı

Geçen yıl Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı gerçekleştirilen yeni Fabia Combi, 26 bin 836 YTL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de de satışa sunuldu.

Geçen yıl Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı gerçekleştirilen yeni Fabia Combi, 26 bin 836 YTL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de de satışa sunuldu.

Özellikle önden yeni Fabia’nın Hatchback versiyonuyla aynı yüzü taşıyan Fabia Combi, arka bölümde station olmasının getirdiği farklılığı sergiliyor.

Geniş iç hacmi ve yüksek kullanım kapasitesiyle tam bir aile otomobili olduğunu kanıtlayan Fabia Combi, 7 mm daha uzun ve 46 mm daha yüksek. Bu da, bir önceki modele göre 54 litrelik daha fazla yük taşıma kapasitesi anlamına geliyor.
480 lt’lik bagaj hacmi, arka koltukların tam olarak katlanmasıyla 1.460 litreye çıkıyor. “Classic”, “Classic Plus” ve “Ambiente” donanım seçenekleriyle satılmaya başlanan yeni Fabia Combi’de, güçleri 60 ile 105 HP arasında değişen dört benzinli ve üç dizel motor seçeneği bulunuyor. Otomatik şanzıman seçeneği, 1.6 lt 105 HP’lik benzinli motorla satın alınabiliyor.

Skoda Fabia yenilendi aksesuvarları zenginleşti


Skoda Fabia, yenilenen yüzüyle Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni radyatör ızgarası ve aracın ön kısmının yatay çizgisini ön plana çıkarmak için büyük çapta genişletilen 3D şekilli farklar yenilenen Fabia’da hemen dikkat çekiyor. Fabia, önceki modellere göre genişletilen ve yenilenen ön kısmı ile yolda daha da dinamik bir görüntüye kavuşmuş. Kabindeki değişiklikler de Fabia’ya farklı bir hava katıyor. Kabinde, krom hava girişi yerleri, vites kolu çevresi ve el freni kolu Fabia’nın kalitesini gösteriyor. Ambiente donanım seviyesi ile satışa sunulacak olan Fabia’da, ön hava yastıkları, ABS, klimatik klima, elektrikli ön camlar, elektrikli ısıtmalı yan aynalar, yol bilgisayarı, Radyo Swing CD/MP3 çalar ile aux-in bağlantı özelliği gibi birçok donanım standart olarak sunuluyor. Bu donanımlarla yetinmeyenler için bin 500 TL ödenerek sahip olunabilecek alaşım jant, sis farı, mercekli far ve elektrikli arka cam’dan oluşan opsiyonel dinamik donanım paketi aracından daha çok estetik ve dinamizm bekleyenlerin beklentilerini karşılıyor.

Skoda ‘dan Temmuz Sonu Kampanyası

Skoda temmuz Ayının son haftası için yeni bir satış kampanyası hazırladı. Skoda’nın Fabia, Octavia, Roomster ve Superb modellerinde geçerli olacak kampanya Temmuzun sonuna kadar sürecek.

Kampanya fiyat bilgileri:

Fabia : 21,764

Roomster : 25,584

Octavia : 28,432

Superb : 54,573

ARABA HABERLERİNİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Modifiye Araçlar - Araba Resimleri