Volt

Kiralık Chrysler Voyager Vip

Vip Minibüs Kiralama > Kiralık Chrysler Voyager Vip

BeyzaRentACar’ın bu sayfasından Kiralık Chrysler Voyager aracının resimlerini ve özelliklerini görebilirsiniz. Bu aracı hemen kiralamak için 0212 550 15 15’den veya İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

> Kiralık Chrysler Voyager Özellikleri

Chrysler Voyager ’da bulunan iç donanım, dış donanım ve araç özellikleri ağağıdaki gibidir.
ABS, Alarm, ESP (Elektronik stabilite kontrolü), Hava Yastığı Sürücü, Hava Yastığı Yan, Hava Yastığı Yolcu, Deri Döşeme Elk. Dış Dikiz Aynaları, Direksiyon Hidrolik, Elektrikli Yan Aynalar, Klima, LCD Ekran, Merkezi Kilit, Navigasyon, Yol Bilgisayarı, Far QSis Park Sensörü, Arka Kamera, Aksesuarlı Masa, 220 Volt Elektrik, Dvd TV, Buzdolabı, Maun Kaplama, Alphine Ses Sistemi, Bluetooth, Çay Kahve Makinası..

> Kiralık Voyager Resimleri

Kiralık Voyager Kiralık Chrysler Voyager Voyager Resimleri Voyager

VW PASSAT EXCLUSİVE

VW PASSAT EXCLUSİVE

Türkiye’de sınıfının en çok satan otomobili olma unvanını elinde bulunduran VW Passat ve Passat Variant, hayatın her alanında farklı ve lider olmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış Exclusive donanım paketi ile tutkunlarına sunuldu. Türkiye’ye özel olarak hazırlanan Exclusive donanımının en büyük özelliği ön yolcular kadar arka koltukta seyahat eden yolcuların güvenliği ve konforunun da düşünülmüş olması. Exclusive’de Vienna deri döşeme, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, elbise askısı, elektrikli arka cam ve manüel arka yan cam perdeleri ve çift bölgeli klima özelliği de standart olarak sunuluyor. VW Passat Exclusive sahipleri, Blueooth özelliği ile ellerini direksiyondan kaldırmadan güvenle cep telefonları ile konuşabilecekler. Ayrıca 230 Volt elektrik soketi ile araçlarını ofis olarak kullanmak isteyen iş adamları diz üstü bilgisayarlarını, kalabalık aileler ise küçük bir buzdolabını çalıştırabilecek. Üstelik daha geniş mekânlara ihtiyaç duyanlar için port bagaj hazırlığına ve bagaj yönetim sistemine sahip Passat Variant Exclusive’de de bagajındaki 12 Voltluk soketinden, yağmur sensörüne, hız sabitleyiciden Autohold fonksiyonuna kadar birçok özellik fiyat farkı olmadan sunuluyor. ABS, ESP, ASR, EDL, EBD, ön sis farları, 8 adet hava yastığı, ön ve arka park mesafe sensörleri, kendiliğinden kararan iç dikiz aynasının yanı sıra elektromekanik park freni ve elektronik kontak kilidi de aracın standart donanımında yer alıyor.

Renault DeZir Özellikleri – Resimleri

Dezir, Renault tasarımının gelecek vizyonunu bizlere sunuyor. Dezir’ın elektrik motoru olmadığını düşünemezsiniz çünkü artık yeni otomobiller elektrik motorları ile ön plana çıkıyor. Dezir’da bizlere elektriğin otomobil tutkusuyla uyumlu olduğunu anlatıyor…

Otomobilin değişik özelliği arkada camının olmayışıdır. Peki geri nasıl gideceğim diye soracak olursanız. Panoramik bir geri sunuyor iki tane geri dönüş kamerası sunuluyor bizlere. Kanat şeklinde birbirine ters yönlere açılan kapılar hem ying ve yang’a gönderme yapıyor hem de hififliğin öne çıkarıldığı iç mekana geçişi sağlıyor. Koltuklar, torpido paneli ve zemin için beyaz deri, konsol ve aksesuarlar içinse kırmızı lake tercih edilmiş.

Dezir arka orta konumda yerleştirilmiş bir elektrik motoruna sahip. 24kWh kapasiteli lityum-iyon pil ise 160 km menzil sağlıyor. Şehir şebekesinden 8 saatte şarj olan piş, 400 Volt’luk şebekede 20 dk da yüzde 80 şarj olabiliyor.

Dezir’in özelliklerini say say bitmez. İlerleyen zamanlarda sizlere daha ayrıntılı bilgiler sunmaya çalışacağız. Şimdilik bizden bu kadar :)

Kiralık Hyundai Starex Vip

Vip Minibüs Kiralama > Kiralık Hyundai Starex Vip

BeyzaRentACar’ın bu sayfasından Kiralık Hyundai Starex aracının resimlerini ve özelliklerini görebilirsiniz. Bu aracı hemen kiralamak için 0212 550 15 15’den veya İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

> Kiralık Hyundai Starex Özellikleri

Hyundai Starex ’da bulunan iç donanım, dış donanım ve araç özellikleri ağağıdaki gibidir.
ABS, Alarm, ESP (Elektronik stabilite kontrolü), Hava Yastığı Sürücü, Hava Yastığı Yan, Hava Yastığı Yolcu, Deri Döşeme Elk. Dış Dikiz Aynaları, Direksiyon Hidrolik, Elektrikli Yan Aynalar, Klima, LCD Ekran, Merkezi Kilit, Navigasyon, Yol Bilgisayarı, Far QSis Park Sensörü, Arka Kamera, Aksesuarlı Masa, 220 Volt Elektrik, Dvd TV, Buzdolabı, Maun Kaplama, Alphine Ses Sistemi, Bluetooth, Çay Kahve Makinası..

> Kiralık Starex Resimleri

Kiralık Starex Kiralık Hyundai Starex Starex Resimleri Starex

Kiralık Volkswagen Volt Vip

Vip Minibüs Kiralama > Kiralık Volkswagen Volt Vip

BeyzaRentACar’ın bu sayfasından Kiralık Volkswagen Volt aracının resimlerini ve özelliklerini görebilirsiniz. Bu aracı hemen kiralamak için 0212 550 15 15’den veya İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

> Kiralık Volkswagen Volt Özellikleri

Volkswagen Volt ’da bulunan iç donanım, dış donanım ve araç özellikleri ağağıdaki gibidir.
Standart Özellikler: Radyo teyp, Klima, ABS, Airbag, elektrikli camlar ve merkezi kilit, radyo-teyp, sis lambaları, arka koltuk emniyet kemerleri
Yolcu Kapasitesi: Sürücü + 14

> Kiralık Volt Resimleri

Kiralık Volt Kiralık Volkswagen Volt Volt Resimleri Volt
Modifiye Araçlar - Araba Resimleri